Květiny Ludmila Dvořáková, Moravský Krumlov

Telefon : +420 724 528 429


Zde jste : Nabídka

Kdo má svátek?

Dnes : Jarmil
Zítra : Tamara
Pozítří : Dalibor

Květiny z naší prodejny

Naši zákazníci získávají automaticky 5% SLEVU z katalogových cen řezaných květin při objednání min. 3 pracovní dny před realizací zakázky.

Množstevní SLEVA:
je poskytována individuálně
dle dohody u zakázek
nad 5.000,- Kč

Co vše u nás najdete:

Nabízíme řezané květiny, kytice z lásky, svatební kytice, květiny pro společenské akce, aranžované květiny, kytice na zakázku a další květinové dárky a doplňkové zboží.

Nabízíme velký výběr růží a originálních kytic. Jsme připraveni realizovat i speciální přání našich zákazníků.

U nás je možné objednat libovolnou kytici tedy i svatební. Naše nevěsty si vybírají a chtějí po nás kvalitní služby. Objednávkou je možné rezervovat termín zakázky. Na základě této rezervace je domluvena osobní konzultace, kde domluvíme detaily květinové výzdoby.

Správně zvolená kytice a svatební květinová výzdoba dokáže několikanásobně umocnit slavnostní atmosféru svatebního dne. Proto ke každé nevěstě a realizaci svatební kytice přistupujeme individuálně. Všechny nově vytvořené kytice jsou originální a ne přesnou kopií již prezentovaných fotografií. Vždy se snažíme sladit květinovou výzdobu v jeden harmonický celek včetně floristických doplňků. Ty se promítají napříč květinovou výzdobou a ke každé svatbě jsou voleny individuálně a tak je každá zakázka originál.

Svatební kytice, květiny do účesu nevěsty, květinové šperky, myrty, věnečky, kytičky pro družičky a kompletní zajištění květinové výzdoby celé svatby.